Odjazdowy Bibliotekarz 2024 – przyłącz się!

Plakat zapowiadający przejazd rowerowy odjazdowy bibliotekarz 13 lipca 2024 rokuStart rajdu: 13 lipca 2024 r.

Zbiórka: 9:30

Startujemy o godz. 10:00

Miejsce startu: Plac przy fontannie

Miejsce mety: Hutki Kanki, Ośrodek Obozowy Hufca ZHP Sosnowiec

Zapisy: Biblioteka w Łazach

Telefon: 32 67 29 446

Uczestnicy Rajdu zbierają się o godz. 9:30 na Placu przy fontannie w Łazach. Po zapoznaniu się z Regulaminem Rajdu, podpisaniu listy obecności, rozdaniu chorągiewek i innych gadżetów oraz przeprowadzeniu akcji bookcrossingowej wśród mieszkańców Łaz wyruszymy o godz. 10:00 ulicą Tuwima. Skręcimy w lewo w ul. Różaną. Dojedziemy do ul. Wiejskiej i skręcimy w lewo w ul. Stara Cementownia. Jadąc ulicami Jana Karskiego i Janusza Korczaka dojedziemy do ul. Młynek. Na Młynku dojedziemy do skrzyżowania, skierujemy się w lewo w ul. Podgórną i również w lewo w ul. Laskową. Dojeżdżając do skrzyżowania pojedziemy w kierunku Mitręgi ul. Rokicką. Następnie skręcimy w prawo w ul. Pilicką i nieopodal skręcimy w lewo w  ul. Biwakową, kierując się leśną drogą ku hotelowi Centuria. Spod hotelu pojedziemy w lewo ulicą Centuria i kierując się w lewo wjedziemy do miejscowości Hutki Kanki, gdzie w Ośrodku Obozowym Hufca ZHP Sosnowiec znajduje się meta tegorocznego przejazdu.

REGULAMIN RAJDU
Deklaracja uczestnictwa – uczestnik pełnoletni